ESNAF2018-10-08T11:13:21+00:00

NEDEN MAHALLEM ?

Markalar Mahallem’in Yanında

ESNAF TANITIM KİTİ

Mahallem Esnaf Kitini İnceleyerek Dijital Dünya’ya İlk Adımınızı Atın.

ESNAF KİTİNİ İNCELE

Mahallem Digital Esnaf Paketi

365,00₺'den Başlayan Fiyatlaryıllık
  • 9 Taksit 48,00₺

Esnaf Yorumları

Çok kullanışlı bir uygulama. Gelen siparişleri rahatlıkla cevaplayıp kolayca müşterilerime hizmet verebiliyorum. Tüm esnaf arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir uygulama.

Ahmet Duru, MEVSİM MANAV

Teknolojinin hızla ilerlediği bu dönemde bizi de düşünen bu uygulamaya çok teşekkür ediyorum. Müşterilerim kolayca siparişlerini veriyor ve ciromda ciddi bir artış söz konusu, tüm emekleriniz için teşekkürler.

Mehmet Katip, ŞEN BAKKAL

Sipariş vermenin yanı sıra müşterilerimin randevu almasını da kolaylaştıran bir uygulama. Kolaylıklı hizmetlerimi müşterilerime sunum, randevularımı kolayca takip edebiliyorum.

Murat Kalkan, KESKİN KASAP

Sıkça Sorulan Sorular

Mahallem’e üye olmak için mahallem.com.tr adresindeki MAHALLEM ESNAFI OL’a tıklayarak ya da akıllı telefonunuza MAHALLEM ESNAF UYGULAMASI’nı indirerek üye olabilirsiniz.

Mahallem uygulamasına günde sadece 1 TL’den başlayan fiyatlarla üye olunabilir

Mahallem’e SERVİS HİZMETİ ya da RANDEVU SİSTEMİ olan bütün esnaflar üye olabilir.

Öncelikle internet bağlantınızın olduğundan emin olun, sorun devam ederse destek@mahallem.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

GSM numaranızı girdiğinizden emin olun, şifre ekranında yer alan <Şifreyi Tekrar Gönder>’e tıklayın.

Esnaf tipi seçilen adımda <Diğer>’e tıklayarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Mahallem ekibi size en kısa sürede ulaşacaktır.

Reyonlar adımı, işletmenizde yer alan ürün gruplarını temsil eder. İşletmeniz yer alan reyonları işaretleyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra işletmenize ait çalışma saatlerini dilerseniz toplu şekilde, dilerseniz gün gün esnaf profil sayfanızdan kolayca düzenleyebilirsiniz.

İşletmenizde yer alan özel ürünleri Esnaf Profil sayfanızdaki <Ürün Ekle> bölümünden Mahallem’e tanımlayabilir ve Mahallem üzerinden etrafınızdaki tüm tüketicilere ürünlerinizin satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Mahallem’den verimli şekilde faydalanmak için tüketicilerden gelen mesajlara en kısa sürede cevap vermek gerekir.

Tüketiciden gelen mesajın üzerine tıklayarak fiyatlandırıp sepete ekleyebilirsiniz.

Tüketici ödeme yapmadan önce sepetindeki ürünleri düzenleyebilir.

İşletme puanınızın düşük olması hizmet verdiğiniz tüketicilerin oylamaları ile doğru orantılıdır. Hizmet kalitenizi arttırmanız durumunda işletme puanınız artacaktır.

Tükeciler, siparişlere ait ödemelerini Online Ödeme seçeneği ile gerçekleştirebilir. Bu siparişe ait ödeme 5 iş günü içinde ilgili esnafın banka hesabına aktarılır.

Talep edilen ürün işletmenizde yoksa, müşterinize alternatif ürün önerebilirsiniz. Mahallem’de yer alan tüm ürünlerin işletmenizde yer alması zorunlu değildir.

Mahallem içinde yer alan marka kampanyalarından yararlanmak için kampanya içinde yer alan butonuna tıklamanız durumunda talebiniz ilgili markaya ulaştırılır.

Esnaf uygulamasında yer alan <Siparişler> bölümünden ilgili siparişin içine girip <Teslim Ettim> butonuna tıklayabilirsiniz.

Etrafınızdaki müşterilerin işletmenizdeki ürünleri fiyatları ile birlikte görebilmeleri için lütfen esnaf.mahallem.com.tr web adresinden kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak “Ürünler” sayfasında yer alan ürünlere satış fiyatlarınızı giriniz. Satış fiyatı girdiğiniz tüm ürünlerinizi müşterileriniz görerek daha hızlı sipariş verebilirler.

Mesajınızı Bekliyoruz

En İyi Hizmeti Vermek İçin Çalışıyoruz. Sorularınızı, Öneri ve Şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz…